Internetinė parduotuvė drabuziaivaikams.lt siūlo platų drabužėlių asortimentą kūdikiams ir vaikams. Mūsų siūlomi rūbai pasižymi gera kokybe bei visiems prieinama kaina.

 

Jums nereikia ieškoti vaikiškų rūbų parduotuvėse, vykti į prekybos centrus, stovėti eilėse. Pas mus galite apsipirkti bet kuriuo paros metu net neišėję iš namų. Internetinėje Parduotuvėje dominančią prekę surasite paprastai ir greitai.

 

Kviečiame drąsiai pirkti ir neabejoti, nepatikusią prekę galite grąžinti.

Internetinė parduotuvė www.drabuziaivaikams.lt priklauso UAB BusinessPol, kuri įsikūrusi adresu:Nepriklausomybės g. 5-17, LT-75133 Šilalė.

Įmonės kodas: 302416630,

PVM kodas:LT100005497917

tel: +370 672 26982
el. paštas:
info@drabuziaivaikams.lt

 

Mūsų portalas drabuziaivaikams.lt įsteigtas 2010m. ir nuo to laiko sėkmingai prekiaujame vaikiškais drabužėliais. Klientų ratas auga ir matome kad daugumai patinka mūsų rūbai vaikams ir drabužiai kūdikiams. Internetinėje parduotuvėje galite rasti platų drabužių pasirinkimą tiek mergaitiems ir berniukams įvairaus amžio. Dažnai darome išpardavimą iki 30 proc. todėl įsigyti nebrangiai rūbų vaikams gali kiekvienas. Lojaliems pirkėjams taikome nuolaidas bei stengiamės organizuoti įvairius konkursus lankytojams. Įsigijus rūbus vaikams nuo 150 Lt. pirkėjams taikome nemokamą pristatymą.

Pas mus drabužių vaikams asortimentas tikrai platus:

  • Drabužiai kūdikiams: smėlinukai, kepurės, šliaužtinukai,kraitelės, palaidinės, marškinėliai, megztiniai, suknelės, šortai, kelnės, kombinezotai, antklodės, vokeliai ir t.t.
  • Drabužiai mergaitėms: palaidinės, bliuzonai, pėdkelnės, sportiniai kostiumėliai, sijonai, pižamos, skarelės ir t.t.
  • Drabužiai berniukams: marškinėliai, džemperiai, kelnės, šortai, sportinė apranga, striukės, chalatai ir t.t.

Siūlome tik naujus ir madingus drabužius vaikams. Stengiamės išlaikyti gerą kokybę ir prieinamą kainą. Lietuvoje rūbelių pasirinkimas nėra didelis, todėl norime praturtinti galimybę rinktis. Galime pasiūlyti šiuos prekinius ženklus, drabužiai vaikams: disney, mmdadak, eko, minoti ir kt. drabužiai kūdikiams: salomea, atut, disney ir kt.

Kviečiame tėvelius apsilankyti mūsų elektroninėje parduotuvėje, kurioje rasite didelį pasirinkimą (daugiau kaip 1000 drabužių kūdikiams ir vaikams vienoje vietoje). Ateityje planuojame dar išplėsti asortimentą ir tapti pirmaujančia parduotuve Lietuvos rinkoje.